+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

BlueJeans – Rooms

Zmień dowolną salę konferencyjną lub miejsce na czele w miejsce spotkań za jednym dotknięciem, łatwe do wdrożenia, proste w obsłudze i centralnie zarządzane.

BlueJeans Rooms

Pakiet BlueJeans Rooms pomaga w prosty sposób zmodernizować tradycyjny pokój konferencyjny oraz każdą przestrzeń do spotkań w nowoczesną salę wideokonferencyjną.

Bezprzewodowe udostępnianie ekranu

Udostępnianie ekranu urządzenia z dowolnego miejsca do wybranego pokoju konferencyjnego, bez konieczności używania pamięci USB.

Łatwa integracja

Integracja z kalendarzem Google i Microsoft, co pozwala na łatwą rezerwację pokoju na spotkania zaplanowane oraz uruchamiane ad-hoc.

Łatwo przyswajalny interfejs

Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi korzystanie z BlueJeans Rooms nie wymaga szkolenia.

Konsola nawigacyjna

Zdalne zarządzanie wszystkimi salami konferencyjnymi Blue Jeans dzięki konsoli nawigacyjnej.

Współdziałanie

BlueJeans Rooms jest kompatybilny z dowolnym systemem wideokonferencyjnym H.323 lub SIP – integruje się z narzędziami, jakie oferują dostawcy tj. Dolby, Polycom, Cisco i LifeSize. Dzięki temu z BlueJeans Rooms można dołączyć do spotkania organizowanego nie tylko przez BlueJeans, ale również Microsoft Teams, Zoom lub Cisco Webex.

Spotkanie za jednym dotknięciem

Ciesz się łatwą rezerwacją sali konferencyjnej dzięki integracji Blue Jeans z kalendarzem Microsoft oraz Google. Jednym kliknięciem rozpoczynaj spotkanie, a materiały z laptopa lub innego urządzenia przenośnego udostępniaj całkowicie bezprzewodowo.

Możliwość połączenia z innymi usługami konferencyjnymi

Dzięki funkcji MultiService możesz łatwo połączyć się z dowolną usługą – Blue Jeans, Microsoft Teams, Zoom, Cisco Webex – przy użyciu sprzętu, który już posiadasz. BlueJeans Room nie stosuje blokad wobec innych dostawców, dzięki temu użytkownicy uzyskują maksymalną elastyczność.

Łatwe do wdrożenia, monitorowania i zarządzania przez dział IT

Łatwa instalacja i proste zarządzanie IT zminimalizuje koszty
konfiguracji i czas wdrożenia Blue Jeans Room, a wykorzystanie konsoli nawigacyjnej BlueJeans Command Center znacznie zwiększy wydajność dzięki zdalnemu monitorowaniu i diagnostyce urządzeń.

Wybierz gotowe rozwiązanie od BlueJeans i Dolby

Sale BlueJeans Rooms w technologii Dolby Voice oferują niezawodne systemy sal konferencyjnych. Dzięki zróżnicowanej ofercie systemów sali konferencyjnych, obejmującej inteligentne systemy wideo, wysokiej klasy sprzęt audio i możliwości zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa, system BlueJeans Rooms razem z dźwiękiem Dolby Voice nie tylko umożliwia terminowe rozpoczęcie spotkań, ale także zwiększa wydajność pracy, znacznie wyróżniając się na tle innych systemów wideokonferencyjnych dostępnych na rynku.

Zintegruj z systemem, który już posiadasz

BlueJeans Rooms współpracuje z wiodącymi producentami systemów pokojowych, takimi jak Poly, Cisco i Lifesize. BlueJeans obsługuje ponad 19 000 różnych konfiguracji systemu sali wideokonferencyjnych. Współpraca sprzętowa zawsze była podstawą tego, co sprawia, że wideokonferencje BlueJeans są tak bardzo wydajne. Niezależnie od tego, czy Twoja firma korzysta ze sprzętu Cisco, Poly, Lifesize lub innego sprzętu do obsługi wideokonferencji, jeśli jest on oparty na standardach SIP lub H.323, jest on kompatybilny z BlueJeans.

Sam zbuduj swój system wideokonferencyjny

BlueJeans Rooms można łatwo skonfigurować z wiodącymi w branży dostawcami sprzętowymi najwyższej klasy. Wybierz sprzęt, który jest odpowiedni dla Ciebie. Wybierz odpowiednie kamery, mikrofony, głośniki i inny sprzęt konferencyjny, który odpowiada potrzebom Twojej organizacji.

Skontaktuj się z nami w celu doboru najlepszej oferty

Właścicielem serwisu jest firma Greeneris Sp. z o.o. Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy BlueJeans w Polsce.